پایا پلیمر پارس

Paya Polymer Pars company

پایا پلیمر پارس، با اعتقاد به کیفیت به عنوان ضامن بقاء سازمان در زمینه تولید و ارائه خدمات تزریق پلاستیک و پوشش رنگ با برخورداری از پرسنل توانمند، بکارگیری ماشین آلات و تجهیزات مناسب و رعایت الزامات سیستم مدیریت کیفیت از بدو تاسیس همواره تلاش نموده تا با اصل تمرکز بر مشتری به عنوان یکی از اصول بنیادین سازمان، محصولات خود را در بالاترین سطح کیفی و مطابق با استانداردها و الزامات مشتری، به بازار عرضه نماید.

ارتقاء رضایت مشتریان به ویژه در جنبه های کیفیت، قیمت و تحویل به موقع.

بهبود مستمر در کلیه فرآیندهای تولیدی با هدف دستیابی به ضایعات صفر.

ارتقاء و بهینه سازی تجهیزات و ماشین آلات تولیدی در راستای بهبود اثربخشی کلی تجهیزات.

آموزش و ارتقاء دانش و انگیزه پرسنل در راستای بهبود محصولات و فرآیندهای جاری سازمان.

توسعه تنوع و تیراژ محصولات تولیدی تزئینی و دکوراتیو خودرو (رنگ، آبکاری و هیدروگرافی)

خدمات پایا پلیمر

هیدروگرافی صنعتی

پوشش طرح های متنوع سطوح خارجی محصولات و قطعات با تکنولوژی هیدروگرافی صنعتی یا Water Transfer که در صنایع مختلف مانند خودرو ، لوازم خانگی، تجهیزات الکتریکی و محصولات لوکس کاربرد دارد.

پاشش رنگ قطعات پلاستیک

خدمات پاشش رنگ بر روی قطعات متنوع به ویژه قطعات خودرویی، لوازم خانگی و به طوری کلی انواع قطعات پلاستیک به همراه پخت رنگ قطعه در کوره و پوشش دهی رنگ با کیفیت بر روی قطعات.

پایا پلیمر پارس

تزریق پلاستیک

تولید و ارائه خدمات تزریق پلاستیک با ماشین آلات به روز 160 تن تا 600 تن برای انواع صنایع مرتبط توسط شرکت پایا پلیمر پارس امکانپذیر می باشد. همچنین در صورت نیاز در پایا پلیمر امکان ساخت قالب نیز فراهم می باشد.

پایا پلیمر پارس

آبکاری قطعات

یکی دیگر از خدمات شرکت پایا پلیمر پارس آبکاری قطعات پلاستیک است که در این روش با آبکاری قطعات پلاستیک قطعاتی آینه ای با کیفیت بالا تولید می گردد مشابه آرم خودرو، زه های عقب و جلو خودرو و برخی قسمت های قطعات لوازم خانگی که برای زیبایی هرچه بیشتر آبکاری می گردد.

ویژگی‌های پایا پلیمر

مونتاژ قطعات

شرکت پایا پلیمر پارس با اتکا به حدود 100 نفر نیروی انسانی خود اعم از متخصصین در علوم مهندسی و مدیریتی، پرسنل ماهر و نیمه ماهر همچنین ایجاد خطوط مونتاژ مجهز و مکانیزه، با میز متحرک و تجهیزات پنوماتیک آمادگی ارائه خدمات مونتاژ با انعطاف پذیری بالا را دارد و پاسخگوی نیاز صنایع مختلف در مونتاژ با مناسب ترین هزینه و کیفیت است.

آزمایشگاه

شرکت پایا پلیمر پارس در راستای احترام به حقوق مشتریان و پایبندی به اصل مشتری مداری و افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود، اقدام به تجهیز آزمایشگاه نموده و قابلیت انجام بسیاری از تست های مربوط به فرآیند تزریق پلاستیک و فرآیند پاشش رنگ در این شرکت فراهم می باشد.

گواهینامه و استانداردهای پایا پلیمر

وبلاگ

طراحی قالب پلاستیک

معرفی بهترین نرم افزار طراحی قالب پلاستیک

برای تولید قطعات پلاستیکی نیاز است که از نرم افزار طراحی قالب پلاستیکی استفاده شود. استفاده از نرم افزار طراحی قالب پلاستیک به مهندسان صنعت ساخت قالب پلاستیک کمک می کند که بتوانند بدون محدودیت قالب های سه بعدی مختلفی را طراحی کنند. برای تولید م…
کاربرد اسید استئاریک در تزریق پلاستیک

کاربرد اسید استئاریک در تزریق پلاستیک

اسید استئاریک (stearic acid)یک ماده اسیدی است که شکل جامدی دارد و غیر سمی است. در صنایع مختلف از جمله تزریق پلاستیک، صنایع مواد آرایشی، لاستیک سازی، تولید مکمل های غذایی، پاستیل های روغنی و .. از این ماده استفاده می کنند برای کسب اطلاعات بیشتر د…
پلی پروپیلن در تزریق پلاستیک

کاربرد پلی پروپیلن در تزریق پلاستیک

پلی پروپیلن به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود، به طور گسترده‌ای در فرآیند تزریق پلاستیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده دارای ویژگی‌هایی مانند سبک بودن، مقاومت شیمیایی و حرارتی بالا و قابلیت فرآیندپذیری آسان است که آن را برای تزریق پلا…