هیدروگرافی لوازم خانگی

یکی از فرایندهای تخصصی شرکت پایا پلیمر پارس پوشش طرح‌های متنوع بر روی سطوح داخلی وخارجی محصولات و قطعات با تکنولوژی Water Transfer هیدروگرافی صنعتی است که امروزه در صنایع مختلف مانند خودرو، لوازم خانگی، لوازم اداری، اسباب بازی، تجهیزات الکتریکی و محصوالت لوکس کاربرد دارد.
شرکت پایاپلیمرپارس با بهره مندی از تکنولوژی روز و مهندسین فنی مجرب، قادر به ارایه خدمات هیدروگرافی بر روی انواع قطعات در تیراژ بالا می‌باشد.

از کاربردهای هیدروگرافی قطعات میتوان به استفاده در قطعات دکوراتیو تریم داخلی خودرو ( هیدروگرافی قطعات خودرو ) مانند هیدروگرافی داشبورد و رودری جهت تولید خودرو دارای آپشن و لوکس اشاره کرد، همچنین مطابق با درخواست مشتری پوشش نهایی مات یا براق می‌تواند بر روی قطعات هیدروگرافی شده اجرا کرد.

هیدروگرافی صنعتی یک فرآیند تزئین سطوح است که در مقیاس صنعتی و با استفاده از تجهیزات و فناوری‌های پیشرفته انجام می‌شود. در این روش، از تجهیزات خاص و ماشین‌آلات صنعتی برای اعمال الگوها و طرح‌ها به صورت اتوماتیک و با دقت بالا استفاده می‌شود. در مقابل، هیدروگرافی معمولی ممکن است در مقیاس کوچکتر و با استفاده از روش‌های دستی یا نیمه‌اتوماتیک انجام شود.